Skontaktuj się z nami
tel. +48 512 461 611
e-mail: kontakt@atut-piaseczno.pl

Okna PCV – Piaseczno

Wybór odpowiednich okien to inwestycja na lata, która wpływa na komfort życia, oszczędności energii oraz estetykę domu. Okna PCV w Piasecznie cieszą się coraz większą popularnością naszych klientów. Dlatego też wybraliśmy dla nich najlepsze warianty stolarki otworowej – modele marki Stollar. Dzięki innowacyjnym technologiom oraz wysokiej jakości materiałom, okna plastikowe oferują niezrównane korzyści. Koniecznie zobacz dostępne serie i skontaktuj się z nami, aby zamówić pomiar i indywidualną wycenę.

Modne linie okien PCV – Slim Line, Comfort, Energo

okno PCV

Okna PCV marki STOLLAR to różnorodność opcji. Np. model Stollar Slim Line 70 to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących minimalistyczny design oraz funkcjonalność. Wyróżniają się smukłą konstrukcją, która pozwala na maksymalne doświetlenie wnętrza, dzięki większej powierzchni szyby.

Z kolei dla tych, którzy poszukują idealnego balansu pomiędzy estetyką a funkcjonalnością, producent wykonał model Stollar Comfort 74. Głębokość profilu wynosząca 74 mm pozwala na osiągnięcie doskonałych parametrów termoizolacyjnych, co przyczynia się do znacznych oszczędności energetycznych.

W naszej ofercie czeka też seria Energo dla najbardziej wymagających klientów, dla których priorytetem jest efektywność energetyczna oraz Stollar Liv Line stanowiąca idealne połączenie nowoczesności i klasycznego stylu.

Wybór okien PCV w Piasecznie będzie udany, pod warunkiem, że zakupy zrobisz u nas. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Atut!