Skontaktuj się z nami
tel. +48 512 461 611
e-mail: kontakt@atut-piaseczno.pl

Drzwi zewnętrzne stalowe

Od kilku lat drzwi z drewna mają mocnego konkurenta, jakim są drzwi zewnętrzne stalowe. Jako element łączący wnętrze budynku z ogrodem, tarasem, ścieżką, czy klatką schodową muszą ładnie wyglądać i zabezpieczać mieszkanie. Przed czym? Przed nieproszonymi gośćmi, spojrzeniami sąsiadów, ale też hałasami czy chłodem. W tej roli świetnie radzą sobie drzwi zewnętrzne stalowe, które znajdziesz u nas w bardzo konkurencyjnych cenach.

Zapewniamy przy tym doskonałą jakość wynikającą z tego, że współpracujemy z najlepszymi polskimi producentami stolarki ze stali. Proponujemy Ci produkty dwóch wiodących marek – WIKĘD oraz KMT Stal. Koniecznie obejrzyj te inspirujące propozycje zanim podejmiesz decyzję, w jakim stylu wykończyć swoją inwestycję.

Drzwi zewnętrzne stalowe WIKĘD – tu łączy się estetyka, statyka i termika

drzwi stalowe

WIKĘD to marka stosująca zaawansowane technologicznie rozwiązania w produkcji drzwi zewnętrznych stalowych. Modele z naszej oferty są przeznaczone zarówno do domów, jak i do mieszkań (seria IRON oraz PROTECT).

W zależności od wybranego wariantu nasi klienci, którzy budują lub remontują dom mogą wybrać modele ALU Hybrid z 2 klasą antywłamaniową, Termo Prestige Lux z wysokim poziomem izolacji termicznej i akustycznej czy Optimum z grubością skrzydła wynoszącą 76 mm. Zachęcamy do porównania poszczególnych propozycji z każdej kolekcji – z pomocą naszego doradcy znajdziesz i kupisz model optymalny lub premium dopasowany do oczekiwań, ale też budżetu.

KMT – drzwi zewnętrzne stalowe, które zachwycają jakością i stylem

Twojej uwadze polecamy także markę KMT. Jeśli szukasz drzwi zewnętrznych stalowych o bardzo dobrych parametrach izolacji cieplnej (w tym serie dedykowane budownictwu energooszczędnemu i pasywnemu), sprawdź tę ofertę. Na asortyment składają się bestsellerowe linie, a w nich modele – Supertherm, Passive, Plus. Dla specjalnych zastosowań w wymagających miejscach mamy drzwi przeciwpożarowe oraz akustyczne z podwójnymi uszczelkami.

Zamów swoje drzwi stalowe zewnętrzne za pośrednictwem doradcy Atut

Pamiętaj, że wybrane przez Ciebie drzwi zewnętrzne stalowe w wielu sytuacjach można spersonalizować. Pomożemy Ci najpierw w ich projekcie, a także w pomiarze otworów drzwiowych. Dobierzemy pasujące ościeżnice, zawiasy, klamki, jak również progi. Wesprzemy Twoje pomysły, dotyczące np. dodania przeszkleń czy wizjerów. Zapytaj o ofertę, która będzie atrakcyjna cenowo i na pewno spełni wszelkie oczekiwania – klientów prywatnych oraz firm deweloperskich czy budowlanych.