Skontaktuj się z nami
tel. +48 512 461 611
e-mail: kontakt@atut-piaseczno.pl

Drzwi DRE – Piaseczno

Drzwi DRE to marka, która od lat zdobywa uznanie w branży dzięki wysokiej jakości, innowacyjnym rozwiązaniom i eleganckiemu designowi. Oferta obejmuje szeroki wachlarz drzwi, w tym drzwi wejściowe, przesuwne, techniczne, drzwi ukryte, szklane, ościeżnice oraz różnorodne akcesoria. Każda z tych kategorii jest dostępna w sprzedaży w salonie Atut w Piasecznie, gdzie serdecznie zapraszamy inwestorów szukających niezawodnej stolarki otworowej.

Drzwi DRE – wizytówka domu w Piasecznie

drzwi dre

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu. Marka DRE doskonale to rozumie, oferując drzwi wejściowe, które łączą w sobie solidność wykonania z estetycznym wyglądem. Wykonane z wysokiej jakości drewna oraz tworzyw, są odporne na warunki atmosferyczne, zapewniając jednocześnie doskonałą izolację termiczną i akustyczną.  Ciekawymi funkcjami są tutaj zabezpieczenia antywłamaniowe czy wykończenie w stylu angielskim. Dla najbardziej zaawansowanych potrzeb mamy drzwi techniczne.

DRE – drzwi wewnętrzne dla wszystkich pomieszczeń

DRE to także nowoczesne i klasyczne drzwi wewnętrzne w wariancie przesuwnym, składanym i tradycyjnym wykonane z różnych materiałów, w tym drewna, szkła i metalu. Dzięki swojej konstrukcji drzwi bezprzylgowe pozwalają na zaoszczędzenie przestrzeni i uczynienie jej bardziej uporządkowaną. Systemy są ciche i płynne w działaniu, a ich montaż jest szybki i bezproblemowy. Modele drzwi DRE z naszej oferty doskonale sprawdzą się zarówno w domach, jak i w biurach, czyniąc przemieszczanie się po obiekcie bardziej komfortowym.